Elisa Tartu Kaubamaja esindus läbis uuenduskuuri, mis tähendab, et klientidele hakatakse pakkuma laiemat tootevalikut ja personaalsemat teenindust. Läbi paberivaba asjaajamise astutakse ka samm ettevõtte keskkonnaeesmärkide saavutamise poole.
Uues esinduses allkirjastatakse liitumislepingud kohapeal digitaalselt ja edastatakse kliendile e-kirja teel. Foto: Elisa
Uus esindus võimaldab klientidel tutvuda seadmetega interaktiivselt ja pakkuda klientidele personaalsemat teenindust. “Uues esinduses saab seadmetega tutvuda demolaual, kus neid võib käes hoida, katsetada ning selle põhjal otsuseid langetada,” rääkis esindusest Elisa erakliendiüksuse juht Mailiis Ploomann. Kliendid saavad kohapeal tutvuda Elisa TV teenusega, seda ise katsetada ja küsida nõu Elisa müügiekspertidelt, kes aitavad kliendi vajadustele sobiva teenuse või seadme välja valida.
Paar nädalat tagasi selgusid tänavused vastutustundlikud ettevõtted. Elisa ja Sorainen tõusid kahe aastaga pronkstasemelt kullale ja jagavad oma teekonda ESG vallas.
Elisa on paigaldanud 13 tugijaama juurde päikeseelektrijaamad, mis on tänavu tootnud rohkem energiat, kui kasutaks täielikult elektrist sõltuv eramaja enam kui nelja aasta jooksul. Sellest piisab, et varustada tugijaamasid suvel ööpäev läbi.
Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum (VEF) tunnustas tänavu 36 ettevõtet. Võrreldes eelmise aastaga oli tasemete jaotus ühtlasem, kuna ESG standardite alusel lisati ankeeti küsimusi, mis tõstsid kvaliteedikontrolli.
Kestlikkuse teemadega läbimõeldult tegutsema asudes on oluline mõista, et kestlikkusaruanne on sel teekonnal vaid üks osa, millele peab samas eelnema põhjalik eeltöö. Alguses on kõige keerukam õige fookuse leidmine ja inimeste kaasamine. Oluline on integreerida jätkusuutlikkuse teemad igapäevasesse äritegevusse ja strateegiasse laiemalt ning selleks on tähtis juhi roll ja kaasatus, räägib nõustamisagentuuri Vesta Consultingi jätkusuutliku ettevõtluse juht Elvyra Mikšytė.