Jätkusuutlikkuse aruanne ehk ESG on muutunud ühe rohkemate ettevõtete jaoks oluliseks dokumendiks. Oma kogemusi jätkusuutlikkuse põhimõtete rakendamisel energiatootmisel Utlitase keskkonnajuht Kaire Kuldpere.

- Kaire Kuldpere tutvustas Utilitase kogemusi jätkusuutlikkuse vallas konverentsil Puidutööstuse äriplaan 2024. Foto: Johanna Adojaan
Ettevõtte jaoks on jätkusuutlikkuse strateegia kujundamine paradigma muutus, rääkis Kuldpere. „Kas sa tahad liikuda vanaviisi edasi või teed analüüsi, et millised on maailmas valitsevad trendid, mis sind mõjutavad ja kuidas liikuda edasi nii, et keskkond oleks hoitud, inimesed oleksid hoitud ja ka ettevõte toimiks pikemas perspektiivis edukalt,“ tõi Kuldpere välja olulisema.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kestlikkusteemade olulisust prooviti selgitada neist rääkides, teadlikkust suurendades ja ka vastandudes. Samuti prooviti nügimist, nii üksikisiku kui ka ettevõtete tasandil. Paljud turuosalised lootsid, et reguleerimise ja avalikustamisnõuetega saab panna ühiskonna võtma kurssi kestlikkuse suunas. Mis kursil me täna oleme?