ESG poliitikat lõdvendatakse märgatavalt, kuid infomüra ja segadust on palju. Kas sul on vaja oma tegevust ja investeeringuid värskeima teadmise pealt kohandada?

- Praktilisel veebiseminaril saad esitada just sulle olulisi küsimusi. Foto: Andras Kralla
Euroopa Komisjonil on töös rida ettepanekuid ehk omnibus-pakett, mis mõjutab sadu Eesti ettevõtteid, ka väiksemaid firmasid.
Kas ESG kaob? Millega jätkata ja mis panna pausile? Mis ja millal täpselt muutub? Mida teha seni, kuni otsused jõustuvad?
Vajalikke otsuseid on keeruline teha, sest segadust on palju. Tule küsi kogenud ESG eksperdilt!
Juba esmaspäeval, 31.03 toimub
praktiline veebiseminar, kus kogenud ESG ekspert ja koolitaja Anu Ruul teeb selge ülevaate, mis muudatusettepanekud on tehtud ja kuidas erinevad need senistest nõuetest ning kuidas peaksid jätkama suured ja väiksemad ettevõtted.
Veebiseminar kestab vaid tund aega (sh küsimuste-vastuste voor), kuid hoiab sul kokku kümneid väärtuslikke töötunde iseseisvat info otsimist.
Pärast veebiseminari:
- Tead, kuidas EL tahab ESG poliitikat muuta ja kuidas mõjutab see sinu ettevõtet.
- Saad aru, kuidas erinevad võimalikud uued nõuded senistest.
- Mõistad, kas ja millal peab sinu ettevõte ESG aruande esitama.
- Oskad arvestada, milliseid andmeid võivad suurettevõtted sinult jätkuvalt küsida.
- Leiad viise, kuidas ja millises mahus ESG-ga jätkata kas vabatahtlikult või turunõudluse või hangete pärast.
- Langetad kaalutletud otsuse värskeima info pealt, kuidas ESG-ga tegeleda seni, kuni EL muutused vastu võtab.
- Oled konkurentidest ees, sest sinul on värskeim ülevaade ja eksperdi nõu.
Veebiseminaril saad esitada just endale olulisi küsimusi!
Kiirusta, sest
soodushinnaga pileti saad soetada vaid 28. märtsini! Lisainfo ja registreerimine
SIIN.
Seotud lood
Praktikale peale vaadates pole ime, et kolmetäheline lühend ESG tekitab ettevõtjates negatiivseid tundeid. Suuname fookuse taas innovatsioonile, kestlikule kasumlikule tehnoloogiale ja äriarendusele – sellele, mis vähemalt algselt pidi olema ka ESG aruandluse eesmärk, kirjutab kestliku innovatsiooni strateeg Anu Ruul.
EL leevendab ESG aruandlust
Euroopa Komisjon avaldas veebruari lõpus kobarettepanekud ehk omnibus-paketi ESG aruandluse leevendamiseks. See mõjutab sadu Eesti ettevõtteid. Kirjutame detailselt lahti, mida tahetakse muuta ja kuidas erineb see praegustest nõuetest.
Euroopa Liit on asunud ESG aruandlust leevendama. Kõigepealt tahetakse aruandluskohustust edasi lükata, tähtaeg selleks seati juuniks.
Euroopa Liit kujundab ESG poliitikat ümber. Vabatahtlikele raporteerijatele tahetakse luua uus standard, mis põhineks tänasele väiksematele mõeldud vabatahtlikule standardile. Vaata, mida täna nõutakse, et muudatusteks valmistuda.
Tour d'Europe on algatus Euroopas, mis demonstreerib taastuvkütuste kättesaadavust ja kasutusvõimalusi süsinikuheite vähendamiseks ja kliimaneutraalsuse saavutamiseks nüüd ja järgnevatel kümnenditel. Touriga on liitunud 20 ettevõtet, ühendust ja organisatsiooni auto- ja kütusetööstuse kogu väärtusahela ulatusest.